Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 58 hodnocení
5
58x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Vložením hodnocení souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Výpis hodnocení

EJ Avatar autora Edmunda Juroszková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 04.03.2026
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 05.03.2026
Děkujeme!
MK Avatar autora Marta Košutová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 03.03.2026
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 04.03.2026
Děkujeme!
FL Avatar autora Florentina Latu Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 22.02.2026
Foarte bun. Recomand.
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 22.02.2026
Vă mulțumim pentru aprecierea frumoasă!
JM Avatar autora Jitka Mráčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 06.02.2026
Používáme již 30 let
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 08.02.2026
Děkujeme za hezké hodnocení!
LF Avatar autora Lenka Fajfárková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 06.02.2026
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 08.02.2026
Děkujeme!
ZS Avatar autora Zorana Sekulić-Bächer Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.01.2026
Very satisfied!
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 30.01.2026
Thank You!
GD Avatar autora Gabriela Drbalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.01.2026
Zdravím jsem spokojená vše přišlo v pořádku a rychle 😊a věřím , že vaše produkty budou skvělý.Děkuji
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 26.01.2026
Děkujeme za hezké hodnocení!
JF Avatar autora Juraj Finta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.01.2026
Spokojnosť , od kedy to užíva chlapec od vtedy si drží imunitu , tak to objednávame pravidelne .
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 21.01.2026
Děkujeme za hezké hodnocení!
Avatar autora Jiří Šlajchrt Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.01.2026
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 18.01.2026
Děkujeme!
MC Avatar autora Miculit Cristian Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.01.2026
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 18.01.2026
Mulțumim!
MS Avatar autora Martin Sauber Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 06.12.2025
Rychlé dodání, spokojenost.
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 07.06.2026
Děkujeme!
KG Avatar autora Katarína Grellnethová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.11.2025
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 27.11.2025
Děkujeme!
JV Avatar autora Jiří Vladyka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.10.2025
spokojen
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 30.10.2025
Děkujeme!
SV Avatar autora Svatava Voltrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 25.10.2025
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 27.10.2025
Děkujeme!
IK Avatar autora Iva Kuncová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.10.2025
Rychlost doručení.
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 16.10.2025
Děkujeme!
Avatar autora Jana Čermáková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 09.10.2025
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 10.10.2025
Děkujeme!
JF Avatar autora Juraj Finta Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 21.09.2025
Spokojnosť, rýchle dodanie
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 22.09.2025
Děkujeme!
PN Avatar autora Pavlína Navrátilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.09.2025
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 18.09.2025
Děkujeme!
K Avatar autora Křivča Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.08.2025
Super, velice jednoduché a rychlé vyřízení mojí objednávky -bez problémů, produkty super. Děkuji.
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 01.09.2025
Děkujeme za hezké hodnocení!
MH Avatar autora Martin Hubinský Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.08.2025
Veľmi rýchle doručenie. Spokojnosť s produktami.
OP Avatar autora OTX Pharma (Administrátor) 21.08.2025
Děkujeme!

Ovládací prvky výpisu

58 položek celkem